Ook bij een Ongeval geweest ?

Ook bij een Ongeval geweest ?
Heeft u ook foto's gemaakt van een ongeval? U kunt ze mailen naar: 112regioflits@gmail.com

© © ©

Op alle afbeeldingen op deze Blog berust Copyright ©
Deze mogen dus niet zonder toestemming van de eigenaar gebruikt worden!!!
Publicatie van ons beschermde tekst en/of beeldmateriaal ? Stuur even een mail voor "Toestemming" om er gebruik van te maken.
Ronny | 2008 - 2012 ©

Nieuwste Update Regio-Events Blog.

Twitter berichten

** Geen Fotograaf aanwezig bij een ongeval ? Bel uw Tip door via de Tiplijn **

Tiplijn: 06-25367536
Cool Text: Logo and Graphics Generator

zaterdag 18 februari 2012

Overvallers supermarkt Stadskanaal aangehouden




Stadskanaal 18 Febr 2012 -
Snelle aanhoudingen na gedegen recherchewerk
De politie heeft drie mannen (19, 19 en 16 jaar) jaar uit Stadskanaal aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op een supermarkt. Die overval vond afgelopen maandag plaats aan de Poststraat in Stadskanaal.


Overval

Rond 20.05 uur die avond kwamen twee mannen met bivakmutsen de supermarkt binnen. Zij bedreigden de kassamedewerksters met een voorwerp dat sterk op een vuurwapen leek en eisten geld. De daders gristen geld uit de kassalade en renden vervolgens met de buit naar buiten. Zij gingen er op een fiets vandoor. De fiets is even later door de politie in de omgeving terug gevonden.

Onderzoek
Het roofcoördinatieteam van de politie stelde direct een onderzoek in naar de overval. De politie nam meerdere verklaringen op van slachtoffers en de getuigen. Ook werden bewakingsbeelden veiliggesteld door het team digitale opsporing. In de afgelopen dagen kreeg de politie informatie binnen over de overvallers. Na gedegen recherchewerk kon de politie vrijdagavond de drie verdachten in Stadskanaal aanhouden.

Ingesloten
De verdachten werden overgebracht naar het cellencomplex, waar zij werden ingesloten. Het roofcoördinatieteam (RCT) van de politie zet het onderzoek voort. De verdachten zullen komende dagen uitgebreid worden verhoord.

0 reacties: